Для переходу
Оберіть заклад

Унікальна технологія Су-від в Чернівцях

Соковиті стейки, приготовані професійними кухарями РК «Бартка» - це справжня гастрономічна насолода. Смак натурального м'яса, що зберіг всю користь і насиченість, доставлений з кращих фермерських угідь спеціально для Вас. Ми володіємо технологіями, які розбурхають смакові рецептори навіть найвимогливіших цінителів кулінарних шедеврів. РК «Бартка» пропонує гостям вишукані рішення традиційної кухні, а також ті, що створені за допомогою інноваційних методик. Тому якщо Ви хочете спробувати смачні стейки в Чернівцях, запрошуємо Вас відвідати наш заклад.

Що таке су-від?

Технологія су-від (від фр. «Під вакуумом») - являє собою прогресивний метод тривалого приготування страв на водяній бані при низьких температурах. Вона вимагає ретельного притримування певного температурного режиму, аж до градуса. Залежно від виду, продуктів час (1-7 годин) і температура приготування (від 55 до 70С) істотно коливається. І що дуже важливо, перед цим продукти упаковують і створюють вакуум.

Для правильного приготування потрібне спеціальне обладнання та висока майстерність кухаря. Тільки так страва буде по-справжньому смачною та корисною.

Історія виникнення sous vide

Метод повільного приготування, який частково нагадує сучасний су-від, був вперше запропонований в далекому XVIII столітті фізиком Бенджаміном Томпсоном. Однак вперше його випробували на практиці тільки в 70-х роках минулого століття шеф-кухар Жорж Пралена і біохімік Бруно Гуссен. Сьогодні технологія вважається однією з найбільш прогресивних і криє в собі безліч переваг над традиційними способами приготування їжі.

Технологія Су-від (Чернівці): переваги

Яскраво виражений смак, який не губиться в процесі приготування. Стейки, виконані в цій техніці більш соковиті і практично не втрачають первинний об'єм. Прекрасно зберігається колір продуктів і консистенція.

Продукти не втрачають корисні властивості.

Хочете насолодитися стравами, приготованими за технологією су-від? Тоді ми раді бачити Вас в РК «Бартка» (ресторан, Головна, Чернівці). У штаті працюють справжні професіонали, які знають всі тонкощі методу і неодмінно порадують вас приголомшливим смаком. Також для цінителів класичних рішень пропонуємо соковиті і неймовірно ніжні стейки традиційної кухні.

Детальніше
Будьте в курсі всього
Підпишіться
Розважальний клуб
м. Чернівці, вул. Головна, 124
тел. 050 750 9999
тел. 037 250 9999
гастро-паб (1 пов.) - пн-нд. 12:00 - 02:00
ресторан (2 пов.) - пт-нд. 17:00 - 02:00
караоке (3 поверх) з 19:00 до 4:00
нічний клуб (3,4 поверх) з 22:00 до 5:00
літня тераса (5 поверх) з 17:00 до 00:00