Для переходу
Оберіть заклад

Про заклад

Про нас

Паб «Гойра» – відмінне місце для зустрічі з друзями, святкування подій та перегляду футбольних матчів. Справжньої унікальності закладу додають живе, крафтове пиво власного виробництва, надзвичайно смачна кухня та можливість драйвово відпочити в найкращому пабі міста. А наше тандир меню з ковбасками власного виробництва не залишить голодним жодного гостя. Всі ці особливості створюють приємні враження та спонукають повертатися до нас знову і знову!

Власне виробництво, що розширює наші можливості

Паб “Гойра” має власний замкнутий цикл виробництва мучних та м'ясних виробів, що є невід'ємною частиною автентичної гуцульської та європейської кухні закладу.

Пиво Гойра, яке виводить українську пивну культуру на світовий рівень

Ви можете смакувати живе пиво, яке варять у власній пивоварні на сучасному обладнанні з натуральної сировини, без жодних добавок та консервантів. Завдяки м'якому та насиченому смаку воно давно стало улюбленим для жителів нашого міста.

Футбольні матчі, що заряджають драйвом

Паб “Гойра” – ідеальне місце для перегляду улюблених спортивних трансляцій на найбільшому екрані міста. Вболівай за улюблену команду в колі друзів, насолоджуючись неперевершеними стравами та напоями.

Тандир меню - навіть найвибагливіші гурмани будуть в захваті

Чи доводилося Вам колись куштувати страви приготовлені в тандирі? Ні? Тоді Вам в “Гойру”. Їжа, приготовлена в тандирі - чи не сама здорова і корисна. Висока температура швидко обробляє продукти,залишаючи соки, і не руйнує вітаміни і корисні речовини. М'ясо і риба виходять набагато смачніше, ніж при традиційному обсмажуванні.

Наш
інтер'єр

Будьте в курсі всього
Підпишіться
Паб
м. Чернівці, Парковий проїзд, 2А
тел. 050 200 0211
пн-нд. 12:00 - 02:00