Для переходу
Оберіть заклад

Про нас

Панська Гуральня – один з найколоритніших та найбільш популярних ресторанів в нашому місті. Народні традиції, смачні страви, настоянки та наливанки власного виробництва – все це створює цікавий мікс сучасності та духу історії. На гостей міста та чернівчан чекають магія смаку, неймовірна атмосфера, яку створюють танцюючі офіціанти, артистичний гуральник Штефан, неповторний інтер’єр, що відтворює епоху минулого і сувенірна крамниця.

Настоянки та наливанки власного виробництва

Відчуйте смак легенди та знайдіть свою улюблену. Великий вибір смачних настоянок та наливанок, кожна з яких по-своєму особлива та виготовляється за унікальним рецептом на основі ягід, фруктів та трав, які заготовлюються сезонно на кращих фермерських господарствах Західної України.

Буковинська кухня, що втілює гостинність та привітність нашого народу

Так смачно тільки в “Панській Гуральні”. Тут зібрані найкращі рецепти румунської, єврейської та української кухонь. Ви зможете замовити давно знайомі страви, які наші кухарі доповнили новими смаковими родзинками, та відчути запашний смак Буковинського краю.

Сніданки, які подарують Вам відчуття бадьорості

Ми знаємо, що не буває кращих ранків, ніж ті, які зустрічаєш в “Панській Гуральні”. Насолоджуйтесь легким та поживним сніданком, спостерігаючи за тим, як світанок охоплює мальовничу Панську вулицю. Двері “Панської Гуральні” відкриті щодня з 8.00 (в понеділок з 11.00), щоб гості нашого міста поснідали в затишній атмосфері улюбленого закладу буковинців.

“Панська гуральня” - гастрономічний центр міста

Заклад, що бездоганно передає історію Чернівців. Традиції та автентичність поєдналися, задля створення справжнього культурного та гастрономічного осередку на Панській вулиці.

Наш
інтер'єр

Будьте в курсі всього
Підпишіться
Ресторан
м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 5
тел. 050 473 3555
‎(0372) 58 55 22
пн.-нд. 11:00 - 2:00