Для переходу
Оберіть заклад

Напої «Панська гуральня» - скуштуйте натуральні настоянки

«Панська гуральня» пропонує своїм гостям настоянки власного виробництва. Ми добре попрацювали над тим, щоб виготовити для Вас натуральний продукт найвищої якості. Для нас алкогольні вироби – це справжнє мистецтво, яким ми бездоганно володіємо. Ви хочете скуштувати щось особливе? Мрієте дегустувати міцні напої особливого стилю? Тоді заходьте до нас! На Вас чекає ціла винна крамниця. Чернівці – дуже атмосферне місто. Воно приваблює туристів усього світу і ресторан «Панська гуральня» гордо демонструє усім особливості тутешніх страв та напоїв. Запрошуємо буковинців та гостей міста стати справжніми експертами з народних частувань. Ви приходите до нас розслабитися і підняти собі настрій. І ми знаємо як цього досягти. Якісні напої – візитівка нашого закладу. Ми вкладаємо душу у створення кожного граму насолоди та релаксу. Ви приходите до нас за ковтком свіжості емоцій. І ми знаємо чим наповнити цей ковток. Культура споживання напоїв – ціла наука. Ми в ній почуваємо себе як риба у воді і знаємо що Вам запропонувати. За приємною розмовою з друзями наші настоянки стають гідним доповненням вашого діалогу з найближчими людьми, колегами або другою половинкою.

Смак та якість

В нашому меню Ви знайдете оригінальні напої, які органічно ввіллються у душевні зустрічі та веселі гуляння. Ми відповідально ставимося до рівня якості і постійно контролюємо процес виробництва. Ідеальні умови виготовлення, вміння виноробів, їхній професіоналізм та бажання зробити все якнайкраще – саме це приносить чудові плоди праці. М′який смак з різноманітними доповненнями гостроти, солодких нот та ягідних міксів не залишить Вас байдужими. Спеціалісти закладу «Панська гуральня» створюють все найкраще для Вашого відпочинку.

Сервіс для гостей

Наш персонал завжди до Ваших послуг. Ввічливі офіціанти допоможуть визначитися з напоями та порадять саме те, що підійде Вам. Професіонали найвижчого рівня прослідкують за тим, щоб ми перевершили всі Ваші очікування. Насолоджуйтесь незабутньою атмосферою, відчуйте комфорт та релакс від перебування в «Панській гуральні». Покращуйте свій настрій та дозвольте собі залишити позаду всі турботи. Відпочивайте у найкращому ресторані міста. Забронюйте столик для своєї дружної та веселої компанії! Ми знаємо як прикрасити будь-які зустрічі найкращими напоями та настоянками власного виробництва.

Детальніше
Будьте в курсі всього
Підпишіться